Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2017

2017

22. července - FCI European Sighthound Show 2017, Holešovice

9. července - letiště Václava Havla, Ruzyně

6. července - Memoriál Evy Palyzové, Lysá nad Labem
vítěz: Saalam (POL), 9; Rostislav Benš; tr. Iwona Wroblewska, RM-Racing / 05:57, 82

1. července - MČR v jízdě v dámském sedle, Hradištko

26. června - České Derby, Velká Chuchle
vítěz: Joseph, 3; ž. Jiří Palík; tr. Pavel Tůma, Dr. Charvát / 02:29, 19

13. června - zoologická zahrada Praha, Troja

9. června - Červnový pohár, Velká Chuchle
vítěz: Dally Hit (IRE), 6; ž. Jiří Palík; tr. Ivana Pejšková, Hippolit Star-Pejšková / 01:49, 92

4. června - Velká červnová cena, Velká Chuchle
vítěz: Black Canyon (FR), 3; ž. Petr Foret; tr. Dalibor Török, DS Pegas / 02:26, 56

3. června - Cena firmy Maestoso Luna, Mimoň
vítěz: Tialine, 4; ž. Martin Laube; tr. Ludvík Haris, DAR

21. května - Velká květnová cena, Velká Chuchle
vítěz: Aldar (FR), 5;ž. Jaromír Šafář; tr. Arslangirej Šavujev, Valentin Bukhtoyarov / 01:36, 72

14. května - Velká jarní cena, Velká Chuchle
vítěz: Sir Sun (FR), 3; ž. Jiří Chaloupka; tr. Luboš Urbánek, Lokotrans / 01:40, 57

7. května - Jarní cena klisen, Velká Chuchle
vítěz: Fashion Queen (GER), 3; ž. Rene Piechulek; tr. Claudia Barsig, Rennstall Barsig / 01:37, 85

1. května - Prvomájová steeplechase, Lysá nad Labem
vítěz: Theophilos (FR), 7; ž. Jan Kratochvíl; tr. Josef Váňa st., Dostihový klub iSport-Váňa / 05:27, 46

30. dubna - Dendrologická zahrada Průhonice

23. dubna - Memoriál prof. Václava Michala, Velká Chuchle
vítěz: Mamadysh (FR), 3; ž. Radek Koplík; tr. Arslangirej Šavujev, Valentin Bukhtoyarov / 01:24, 89

17. dubna - Velikonoční steeplechase Statek Blata Český Ráj, Lysá nad Labem
vítěz: Sundara (IRE), 6; ž. Jan Kratochvíl; tr. Josef Váňa st., Statek Blata Český ráj / 04:49, 20

9. dubna - Memoriál R. Deyla + Velká dubnová cena, Velká Chuchle
vítěz: Polyanta (ITY*), 3; ž. Petr Foret; tr. Dalibor Török, DS Pegas / 01:27, 50
vítěz: Father Frost (IRE), 5; ž. Bauyrzhan Murzabayev; tr. Josef Váňa st., Statek Chyše-Váňa / 01:52, 60

2. dubna - Gomba handicap, Velká Chuchle
vítěz: Master of Gold (FR), 6; ž. Szczepan Mazur; tr. Grzegorz Wroblewski, TVD a.s. / 01:11, 00

22. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de Montaigu
​hřebci: Night Wish, Martaline, No Risk At All, Prince Gibraltar, Literato

22. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de Saint Arnault
​hřebci: Captain Marvelous, Sommerabend, Davidoff, Stormy River

22. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras du Petit Tellier
​hřebci: Elvstroem, Meshaheer, Way of Light, Denon, Vespone

22. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras du Logis
​hřebci: Bow Creek, Masterstroke, Hunter´s Light, Rio de la Plata, Maduro, Authorized, Sidestep, Exosphere

22. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de Grandcamp
​hřebci: Dream Ahead, Saddex, Dabirsim, Zanzibari, Evasive, Tin Horse, American Devil

22. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de la Cauviniére
hřebci: Le Havre, Air Chief Marshal, Rajsaman

21. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras du Quesnay
hřebci: Anodin, Youmzain, Intello, Motivator, Fuissé, 

21. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras du Thenney
hřebci: Waldpark, Pomellato, Spanish Moon, Cima de Triomphe, Amarillo, Mawatheeq, Cockney Rebel

 

21. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de Bouquetot
hřebci: Planteur, Style Vendome, The Wow Signal, Olympic Glory

21. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de Bonneval
hřebci: Dariyan, Sinndar

21. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras d´Etreham
hřebci: Scissor Kick, Wootton Basset, Elusive City, Saint des Saints, Kamsin, Masked Marvel

21. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Haras de la Hetraie
hřebci: Silver Frost, George Vancouver, Top Trip, Great Pretender, Kapgarde, Bathyrhon, Walzertakt

20. ledna 2017 - Tour po francouzských hřebčínech, Chantilly a Bayeux

TOPlist